4.High Tech Port by MÜSİAD, bir yandan uluslararası iş geliştirmenin yolunu açarken, bir yandan da Türkiye’nin stratejik kazanımlarının gelişmesi için T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesi ve katılımları ile 35 ülkeden savunma sanayii ve ileri teknoloji alanlarında uluslararası delegasyonun katılımıyla 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin son yıllarda sanayide yaptığı atılımlar ve bu alanda üretimin artması ticaretin gelişmesini sağlamış, bunun sonucunda hizmet sektörü giderek büyümüştür. 17. MÜSİAD EXPO, Türkiye hizmet sektörünün öncü firmalarıyla katılımcıları buluşturuyor.

Türkiye ekonomisinin ve ihracatının parlayan yıldızı olduğunu kanıtlayan makine sektörü, bu sene de önde gelen firmalar ve sektördeki yeniliklerle MÜSİAD EXPO’da ziyaretçileri bekliyor.

Being a driving force for a number of sub-industries with its internal dynamics, the Construction Industry is one of the most significant leverages of economic growth. Turkish construction companies that take part in not only domestic projects, but also great and important projects on the global scale are welcoming you, dear visitors, to MÜSİAD EXPO.

Özellikle son 10 yılda önemli bir başarı grafiği sergileyen Türk gıda sanayii, gerek GSYİH gerekse istihdam içindeki payıyla ülkenin en önemli, en dinamik ve en üretken sektörlerinden birisidir. Türk Gıda Sektöründeki önde gelen firmalarla ve sektörel yeniliklerle buluşmak için sizleri de MÜSİAD EXPO’ya davet ediyoruz.

FAIR PROGRAM

21November Wednesday

22November Thursday

23November Friday

13:00 - 14:00

Friday Pray

19:00 - 21:00

MUSIAD Expo Closing Dinner

24November Saturday

18:00 - 18:00

Closing
Transfer

MÜSİAD EXPO 2018, İstanbul’un en elverişli noktalarından biri olan CNR Expo Center’da yapılmaktadır. Atatürk Havaalanı’na 2 dakika, Taksim meydanına 20 dakikalık sürüş mesafesindedir ve çeşitli toplu taşıma imkanları mevcuttur.

Accommodation

You can make reservations at Istanbul WOW Hotels - the main hotel for the event - on the online application system, or other contracted hotels offering special prices, and use special accommodation advantages for the participants.

Excursion

MÜSİAD EXPO 2018, etkinlik tarihleri boyunca katılımcılarına özel çeşitli turlar ile eşsiz bir İstanbul deneyimi yaşama fırsatı sunmaktadır.