Ulaşım ve Konaklama Desteği

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor. Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj. Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor..

BOSTANCI: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY - Metro İstanbul ile CNR EXPO

KADIKÖY: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY - Metro İstanbul ile CNR EXPO İETT ile MECİDİYEKÖY - Metrobüs ile YENİBOSNA-Metro ile CNR EXPO

MECİDİYEKÖY: İETT ile AKSARAY - Metro İstanbul ile CNR EXPO

EMİNÖNÜ: Tramvay ile AKSARAY - Metro İstanbul ile CNR EXPO

TAKSİM: İETT ile AKSARAY - Metro İstanbul ile CNR EXPO

AKSARAY: Metro İstanbul ile CNR EXPO

KABATAŞ: Tramvay ile AKSARAY - Metro İstanbul ile CNR EXPO

ATATÜRK HAVALİMANI: Metro İstanbul ile CNR EXPO

21 - 24 Kasım 2018 tarihleri arasında Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından düzenlenecek olan MÜSİADEXPO nun konaklama desteği aşağıdaki firma tarafından verilecektir.

Özel Transferleriniz için

Çatı Görsel Etkinlikler

Onur Kileciler

kileciler@catigorseletkinlikler.com / T: 0533 626 73 99

Transfer

MÜSİAD EXPO 2018, İstanbul’un en elverişli noktalarından biri olan CNR Expo Center’da yapılmaktadır. Atatürk Havaalanı’na 2 dakika, Taksim meydanına 20 dakikalık sürüş mesafesindedir ve çeşitli toplu taşıma imkanları mevcuttur.

Konaklama

Online başvuru sistemi üzerinden etkinlik ana oteli olan İstanbul WOW Otelleri’nden veya etkinliğe özel fiyatlar sunan diğer anlaşmalı otellerden rezervasyon yapabilir, katılımcılara özel konaklama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gezi

MÜSİAD EXPO 2018, etkinlik tarihleri boyunca katılımcılarına özel çeşitli turlar ile eşsiz bir İstanbul deneyimi yaşama fırsatı sunmaktadır..