Firma Adı İletişim Konum
AKSUVİTAL DOĞAL ÜRÜNLER GIDA SAN VE TİC A.Ş.
Kavaklı mah. Kuzey cad. No:5 Beylikdüzü İstanbul / Beylikdüzü / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 671 6547
Web: www.aksuvital.com.tr
Salon: 3
Stant: 311C
Ürün Grupları
  • Gıda Hizmetleri
  • Kozmetik
  • İlaç Sanayi
  • Çay Sanayi
  • E-ticaret

AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir. Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz ISO 220002005 kalite standartlarına uygundur, GDO içermez, Silikon içermez, Renklendirici içermez, Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 220002005 ve ISO 9001 2008 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Propolis KapsülShiffa Home Propolis Kapsül
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Propolis yapısı gereği; vitamin, mineraller, flavonaidler ve fenolik maddeler bakımından zengindir. Ayrıca yapılan araştırmada propoliste; Mg, Ca, I, K, Na, Cu, Zn, Mn ve Fe gibi elementlerle B1, B2, B6, C ve E vitaminleri ile çok sayıda yağ asidi tanımlanmıştır. Propolisin süksinik dehidrogenaz, glukoz-6-fosfataz, adenozin trifosfataz ve asit fosfataz gibi enzimler içermektedir. AksuVital, propolisin içeriğinde yer alan besin öğelerini koruyarak son ürünler sunmaktadır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi propoliste de farma kalite ve yüksek etken madde kullanılmaktadır. Propolis ekstraksiyon yöntemi, uzman gıda ve kimya mühendislerimiz tarafından geliştirilmiştir. Ürün İçeriği: 1120 mg, Bitkisel Kapsül (Hidroksipropil Metil Selüloz) Propolis Ektresi:280 Mg Tüketim Önerisi: 11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 defa ikişer kapsül yemeklerden sonra alınması tavsiye edilmektedir.

Propolis C Efervesan TabletShiffa Home Propolis C Vitamini Efervesan Tablet
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İçerdiğinde C vitamini, söğüt kabuğu ekstresi bulunan, yeni ve güçlü formüle sahip efervesan tablet formunda Propolistir. Propolis Efervesan, içeriğinde bulunan C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. C vitamini yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. İçeriğinde bulunan Propolis yapısı gereği, vitamin, mineraller, flavonaidler ve fenolik maddeler bakımından zengindir. Ayrıca yapılan araştırmada propoliste; Mg, Ca, I, K, Na, Cu, Zn, Mn ve Fe gibi elementlerle B1, B2, B6, C ve E vitaminleri ile çok sayıda yağ asidi tanımlanmıştır. Propolisin süksinik dehidrogenaz, glukoz-6-fosfataz, adenozin trifosfataz ve asit fosfataz gibi enzimler içermektedir. Tüketim Önerisi: Günde 1 tablet tercihen yemeklerden sonra tavsiye edilir. Her bir tablet 1 bardak (200ml) suda eritilmek suretiyle tüketilir. Doğal içerikten dolayı partikül oluşabilir. Bu bir bozulma değildir. İçerik (1 tablette): C Vitamini 500 mg, Söğüt Kabuğu Ekstresi 285 mg, Propolis Ekstresi 250 mg Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.

Vitamin CAksuvital C Vitamini Tablet
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

C vitamini, doku onarımı ve bazı nörotransmitterlerin enzimatik üretiminde rol oynayan temel bir besindir. Ayrıca C vitamini, vücudun enfeksiyonlara karşı korunmasına yardımcı olan lenfositler ve fagositler olarak da bilinen beyaz kan hücrelerinin üretimini teşvik etmeye yardımcı olur. İçerik: Vitamin C 500 mg 625 Çinko / Zinc 12,5 mg 125 Vitamin D3 / Vitamin D3 5 µg 200 IU 100 Tüketim Önerisi: 11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 defa birer kapsül yemeklerden önce veya sonra alınması tavsiye edilir.

Sambucus KidsAksu Vital Sambucus Kids
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Aksu Vital Sambucus Kids Nedir? Kara Mürver Ekstraktı ve C Vitamini içeren ahududu aromalı takviye edici bir gıdadır. Çinko ile zenginleştirilmiştir. C Vitamini: Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına, kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. Aynı zaman da kemiklerin, kıkırdağın, diş etlerinin,cildin ve dişlerin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna da katkı sağlamaktadır. Demir emilimini arttırır, enerji oluşum metabolizmasına ve yorgunluk, bitkinlik gibi durumdan ortadan kalkmasına katkıda bulunmaktadır. Çinko ise: vücuttaki normal asit-baz, karbonhidrat metabolizmalarına katkıda bulunmakta. DNA sentezine katkı sağlamaktadır. Kemiklerin korunmasına ve makro besin ögelerinin de korunmasına yardımcı olmaktadır. İçerik: Deiyonize su,bal, sakkaroz, Kara Mürver ekstraktı (Sambucus Nigra), L-askorbik asit (vitamin C), Aroma verici: ahududu aroması, koruyucu: Potasyum sorbat(E202) , çinko sülfat heptahidrat.

Zeytinyağlı Kudret NarıAksu Vital Zeytinyağlı Kudret Narı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kudret narı Latince ismi; Momordica Charantia olan sarı çiçekli olan, parçalı yapraklı ve bir yıllık otsu bir bitkidir. Amazonda insanlar bu bitkiyi yemek ve ilaç niyetine kullanmak için bahçelerinde yetiştirmektedir. Kudret narının taşıdığı bileşikler : Momordica charantia; saponinler, glikozitler, alkaloidler, sabit yağlar, triterpenler, proteinler içeren biyolojik olarak aktif etken maddelerden oluşmaktadır. Kudret Narının kan şekeri seviyesini korumaya yardımcı olduğu, kötü kolestrol seviyelerini düşürdüğü, kanı toksinlerden arındırmaya destek verdiği, bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilinmektedir. Ayrıca içerdiği E vitamini ve proteinler sayesinde birçok bakteri ve mikroba karşı da koruduğu belirtilmektedir.

Kolajen + C Vitamini Hyaluronik Asit 90 TabletAksu Vital Kolajen + C Vitamini Hyaluronik Asit 90 Tablet
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kolajen, vücudumuzda en çok bulunan protein türüdür. Kolajen, tendonlar, bağlar, cilt ve kaslar dahil olmak üzere çeşitli vücut kısımlarını oluşturan bağ dokularının ana bileşenidir, bir çeşit aminoasittir. Ayrıca vücudumuza destek vererek hücre oluşumuna katkıda bulunmaktadır. Cildin güçlendirilmesinde rol oynar, ayrıca elastikiyet ve nemlendirmeye fayda sağlayabilir. Kolajen, bağ dokularında, özellikle deride, kemik ve eklem bağlarında, korneada ve bağırsaklarda yaygın olarak bulunmaktadır. Aksuvital Kolajen tablette de Tip 1 kolajen bulunmaktadır. Aksu vital kolajen 200 dalton ağırlığındadır. Tip 1 Kolajen: İnsan vücudunda bulunan kolajenlerin %90 ına yakını Tip 1 kolajenden oluşmaktadır. Cilt için özellikle Tip 1 kolajen kullanılmalıdır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKSUVİTAL
  • SHİFFAHOME
  • SOFTEM